główna kontakt mapa
Programy, oprogramowanie dla firm, przedsiębiorstw, program magazynowy - remanent, kasa, bank i wiele innych funkcji Programy, oprogramowanie dla firm, przedsiębiorstw, program magazynowy - remanent, kasa, bank i wiele innych funkcji
Stona główna [Strona główna]
Programy, produkty własne Yoursoft Programy
Oferta programów Oferta
Pobieranie programów Download
Zamów program on-line ZamĂłwienie on-line
Pomoc on-line
Nowości w programach [Aktualności]
Informacje o firmie Yoursoft O firmie
Partnerzy firmy Yoursoft Partnerzy
Promocje programów Yoursoft Promocje
Przydatne adresy Odnośniki
Wyszukaj
Google

Web yoursoft.pl
Kanał informacyjny - Kanał informacyjny
Do pobrania programy:

Firmag: Program magazynowy, baza klientów, rozliczenia,kasa, bank, ewidencja kosztów, obsługa drukarek fiskalnych.

Firusl: Fakturowanie usług, baza klientów, rozliczenia,obsługa drukarek fiskalnych, rejestr vat sprzedaży.
Informacje aktualne i historia informacji

2019-06-30
Nowe opcje.
Umożliwiono sprawdzenie statusu Klienta w MF oraz VIES. Umożliwiono pobranie danych firmy z GUS. Mnóstwo drobnych poprawek, dotyczących wydajności oraz stabilności.

2019-06-02
Zmiany w wydrukach.
Poprawiono wygląd wydruków dokumentów pod kątem czytelności.

2018-09-02
Nowe opcje dla RODO.
Umożliwiono prowadzenie ewidencji zgód dla klientów detalicznych w celu dostosowania do wymogów RODO.

2014-12-01
Zmiana formatu plików wymiany.
Nastąpiła zmiana formatu plików wymiany pomiędzy programami FirMAG. W związku z tym konieczna jest aktualizacja programów we wszystkich oddziałach firmy, wymieniających dane za pomocą plików.

2014-12-01
Zmiana formatu plików.
Zmiana dotyczy wymiany danych za pomocą plików pomiędzy programami FirMAG, FirUSL a programami księgowymi. W przypadku konieczności aktualizacji należy dokonać jednoczesnej aktualizacji programów sprzedaży i księgowych.

2014-11-16
Aktualizacje systemu magazynowego.
Po aktualizacje proszę zaglądać do Działu download

2014-01-02
Aktualizacje programów.
Po aktualizacje proszę zaglądać do Działu download
Początek aktualizacji 2014.

2013-11-27
Aktualizacje.
Po aktualizacje proszę zaglądać do Działu download
Wprowadzono możliwość wydruku dokumentu: faktura odwrotne obciążenie.

2013-10-25
Aktualizacje.
Po aktualizacje proszę zaglądać do Działu download

2013-02-01
Aktualne wersje.
Po wielu perturbacjach z interpretacją najnowszych przepisów udostępniamy wersję programu FirMAG, dostosowaną do warunków 2013. Po aktualizacje proszę zaglądać do Działu download Zapraszamy do zaznajomienia się z procedurą aktualizacji, opisaną w pliku pomocy.

2013-01-07
Przystosowanie oprogramowania do nowych przepisów.
Trwają prace nad przygotowaniem oprogramowania do nowych przepisów, obowiązujących od 1 stycznia 2013 r. Wkrótce pojawią się nowe wersje programów dostosowane do nowych wymagań przepisów podatkowych.
Prosimy o okresowe sprawdzanie działu: Download .

2012-06-01
Wersje aktualizacyjne FirMAG.
Do pobrania wersje aktualizacyjne FirMAG. Zawierają poprawki dotyczące głównie stabilności.

2010-12-30
Wersje aktualizacyjne FirMAG.
W dniu dzisiejszym zamieszczone zostały aktualizacje FirMAG, obsługujące bezproblemowo stawki obowiązujące w 2011 r. Pliki można pobierać z działu download .
W przypadku aktualizacji ze starych wersji programu, prosimy o kontakt.

2010-09-24
Oprogramowanie a nowe stawki vat.
Od nowego roku będą obowiązywać nowe stawki podatkowe: 5, 8 i 23%. Nasze oprogramowanie już w obecnej wersji obsługuje w/w stawki, zmianom natomiast podlegać będą głównie raporty generowane przez oprogramowanie. Planujemy również udostępnić Państwu narzędzie pozwalające na masową zmianę stawek vat w kartotekach programu.

2010-08-12
Nowe wersje aktualizacyjne FirMAG
W dniu dzisiejszym zostały zamieszczone nowe wersje aktualizacyjne FirMAG. Zawierają one dużą ilość nowości i zmian - między innymi obsługę drukarek fiskalnych Innova, większe dopasowanie do pracy w środowisku zdalnych terminali oraz całkowicie nowe tzw. centrum rozliczeń - gdzie z jednego miejsca możemy modyfikować i kontrolować rozliczenia z kontrahentami.

2009-12-21
Życzenia Świąteczne.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy naszym Klientom wszystkiego najlepszego, spokojnych, radosnych, rodzinnych świąt.

2009-03-06
Nowe wersje aktualizacyjne.
W dniu dzisiejszym zostały zamieszczone pakiety zawierające aktualizację programów Firmag i Firusl.

2008-09-17
Przekroczenie ilości 4000 pobrań oprogramowania.
Dzisiaj nastąpiło czterotysięczne pobranie programu z naszej witryny.

2008-08-14
Modyfikacja instalatorów naszego oprogramowania.
Modyfikacja dotyczy możliwości zainstalowania oraz użytkowania naszych naszych programów zarówno na tradycyjnych dyskach twardych, jak również od dnia dzisiejszego jest możliwe zainstalowanie programów łącznie z bazą danych oraz ich użytkowanie na dyskach przenośnych np. pendrive.

2008-07-31
Prezentacje działania programów.
Przypominamy, że na naszej stronie są umieszczone prezentacje działania programów FirMAG oraz FirUSL. Zapraszamy do oglądnięcia tych krótkich filmów, przedstawiających podstawowe operacje udostępniane przez nasze oprogramowanie.

2008-06-13
Serwer FB 2.1 już przetestowany.
Zakończyliśmy testy pracy aplikacji z serwerem FB w wersji 2.1. Instalatory naszych programów od 15 czerwca będą zawierać już komponenty serwera w wersji 2.1 .

2008-05-15
Uruchomienie usług hostingowych.
W dniu dzisiejszym startujemy z profesjonalnym hostingiem na nowym, mocniejszym serwerze. Oferujemy profesjonalny panel zarządzania kontem DirectAdmin w języku polskim oraz elastyczny wybór pakietów hostingowych. W celu zapoznania się z ofertą usług hostingowych, zapraszamy na stronę www.hostfast.eu

2008-04-29
Przygotowania do zmiany wersji serwera SQL.
W związku z ukazaniem się nowej, poprawionej i zoptymalizowanej wersji serwera SQL Firebird, używanej przez nasze oprogramowanie, trwają prace nad możliwością użycia najnowszej wersji serwera SQL. Wkrótce zamieścimy aktualizację programów, współpracujących z wersją FB 2.1.

2008-02-29
Faktura VAT RR w programie FirMAG.
Umożliwiono rejestrację dokumentów typu faktura vat RR w programie magazynowym FirMAG.

2008-02-22
Zmiana wyglądu sekcji Download.
Z dniem dzisiejszym dokonaliśmy zmiany wyglądu sekcji Download. Została ona podzielona na podrozdziały odpowiadające ich zawartości.

2008-02-14
Aktualizacje programu FirMAG
W dniu dzisiejszym na serwerze umieszczono aktualne wersje instalacyjne oraz aktualizacyjne programu FirMAG oraz nastąpiła aktualizacja plików pomocy on-line oraz chm dla tego programu.

2008-02-11
FirMAG umożliwia przecenę towarów.
Od wersji 7.8.2.12 program FirMAG umożliwia rejestrację przecen. Przeceny dotyczą zmian cen w kartotekach, jak również zmiany cen bazowych dla poszczególnych dostaw, co pozwala na dokładne rozliczenie magazynu według cen sprzedaży. Po zakończeniu, przecenę można wydrukować w celu dokonania dalszych rozliczeń w firmie.

2008-02-08
Przekroczenie ilości 3000 pobrań oprogramowania.
Dzisiaj nastąpiło trzytysięczne pobranie programu z naszej witryny. Uff, to już duża ilość, oby tak dalej.

2008-02-04
Przystosowanie programu do pracy w punktach skupu surowców wtórnych.
Program FirMAG od wersji 7.8.x.x potrafi wspierać obsługę obrotu surowcami wtórnymi. Do tego celu program zaopatrzono w umiejętność generowania specyficznych dla tej działalności dokumentów przyjęcia surowców wtórnych.

2008-02-01
Nowości w opcji SKLEP
W opcji sklep wprowadzono możliwość sprzedaży za pomocą czytnika kodów kreskowych.

2008-02-01
Zmiana obsługi zamknięcia okna edycji dokumentu.
Uwzględniono wykrycie wyjścia z pustego dokumentu również po zamknięciu okna edycyjnego dokumentu za pomocą myszki (kliknięcie w X). Program do tej pory nie sprawdzał zawartości dokumentu, a od tej chwili sprawdza, czny dokument nie jest pusty i w takim przypadku proponuje jego usunięcie, tak jak dla opcji opuszczenia edycji dokumentu za pomocą klawisza ESC

2007-08-20
Przekroczenie ilości 2000 pobrań oprogramowania.
W dniu dzisiejszym przekroczona została ilość dwu tysięcy pobrań oprogramowania z serwisu www.yoursoft.pl. Całkowita liczba pobrań jest oczywiście większa, lecz podawana przez nas liczba 2000 jest liczbą faktyczną, od czasu rozpoczęcia rejestrowania pobrań oprogramowania z naszej witryny (od końca listopada 2006 r.)

2007-06-10
Prezentacje programów on-line.
W serwisie www, w dziale pomocy online zostały umieszczone prezentacje możliwości programów YourSoft. Prezentacje są w formacie flash i są możliwe do odtworzenia w przeglądarkach internetowych.

2007-05-29
Przekroczenie ilości 1000 pobrań oprogramowania.
W dniu dzisiejszym przekroczona została ilość tysiąca pobrań oprogramowania z serwisu www.yoursoft.pl. Całkowita liczba pobrań jest oczywiście większa, lecz podawana przez nas liczba 1000 jest liczbą faktyczną, od czasu rozpoczęcia rejestrowania pobrań oprogramowania z naszej witryny (listopad 2006 r.)

2007-04-30
Optymalizacja witryny yoursoft.pl.
Witryna została zoptymalizowana dla przeglądarek linuksowych. Prosimy o zgłaszanie ewentualnych błędów.

2007-04-23
Dobiegają końca testy dla Windows Vista.
Wkrótce w sekcji "Download" serwisu YourSoft zostaną umieszczone odpowiednie instalatory, zawierające poprawki przystosowujące oprogramowanie YourSoft do pracy pod kontrolą MS Windows Vista z intefejsem Aero. Na chwilę obecną nie ma problemów z działaniem programów dla Windows Vista, poprawki dostosowujące dotyczą niewielkich zmian wyglądu interfejsu programów YourSoft oraz zmian w kodzie programów. Poprawki nie będą miały wpływu na dotychczasowy sposób pracy programów. Testy działania przeprowadzane są w wersjach jedno i wielostanowiskowych.

2007-01-01
Start angielskojęzycznej wersji serwisu.
Z przyjemnością informujemy, iż powstała angielskojęzyczna wersja serwisu firmowego YourSoft.

2006-12-14
Wykonanie sprzęgu do inwentaryzatorów CipherLab.
Program magazynowy FirMAG posiada wbudowaną komunikację z kolektorem danych. Umożliwia rejestrację sprzedaży dokonaną za pomoca kolektora,jak również wykonanie rozliczenia arkusza remanentowego.

2006-12-12
Implementacja możliwości sprzedaży w przypadku braku pokrycia ilości.
Program magazynowy FirMAG umożliwia sprzedaż w przypadku braku pokrycia ilości kartoteki typu magazynowego. Program w taki przypadku pyta o przełączenie tymczasowe w tryb niemagazynowy i pozwala na realizację sprzedaży. W chwili uzupełnienia stanu magazynowego do potrzebnej ilości, następuje rozliczenie magazynowe sprzedanej pozycji.

2006-12-01
Nowa wersja serwisu firmowego
Uruchomiono serwis internetowy firmy w nowej szacie graficznej. Serwis będzie oczywiście rozbudowywany sukcesywnie. Na razie mamy nadzieję, iż nie będzie w nim poważniejszych błędów, które oczywiście po zgłoszeniu nam lub zauważeniu przez nas samych natychmiast poprawimy.
100.26.179.41 www.hostfast.eu
O nas  | Download | Promocje | Aktualności | Pokazy FirUSL | Pokazy FirMAG | Help online | Programy | Kontakt  | Mapa  | Zamów program |
(©) 1997-2024 YourSoft. Kopiowanie lub wykorzystywanie elementów serwisu zabronione bez zgody właściciela serwisu.
polecane strony:   | hosting  |