document.write('');
English version site of YourSoft główna kontakt mapa
Programy, oprogramowanie dla firm, przedsiębiorstw, program magazynowy - remanent, kasa, bank i wiele innych funkcji Programy, oprogramowanie dla firm, przedsiębiorstw, program magazynowy - remanent, kasa, bank i wiele innych funkcji
Stona główna   Strona główna
Opis programu FirMOB Opis programu
Opis urządzenia dla FirMOB Palmtop
Zamów program on-line Zamówienie
Pomoc on-line
Wyszukaj

Błąd odczytu szablonu strony !!!
Informacje:

Imieniny: 

Franciszka

Urbana

Dzisiejsza data: 2020-04-02

Gości online: 1Opis i przeznaczenie programu.

Ta część serwisu przeznaczona jest dla potrzeb i na potrzeby oprogramowania naszej produkcji, przeznaczonego dla firm, działającego na urzadzeniach przenośnych PocketPC (palmtop), SmartPhone (telefon) z zainstalowanym na nich systemem operacyjnym MS Windows CE w wersji 5 lub wyższej i posiadających .NET framework w wymaganej przez program wersji.

Szczegóły dotyczące działania programu, jego przeznaczenie, znajdują się w dziale Opis.

Szczegóły dotyczące wyboru komputera przenośnego znajdują się w dziale Palmtop.
Dlaczego proponujemy akurat model sprzedaży mobilnej z wykorzystaniem komputerów kieszonkowych:
- Po pierwsze, dlatego, iż te urządzenia w chwili obecnej pozwalają na ten model działania. Do niedawna te urządzenia były po prostu za mało wydajne, obecnie pozwalają na swobodną pracę z dużymi ilościami danych.
- Po drugie, coraz większa ilość firm wykorzystuje bezpośrednią metodę sprzedaży na miejscu u klienta lub tylko odbiera zamówienia, lecz również bezpośrednio w siedzibie klienta. Sprzedaż taka wykonywana jest przez kierowców-sprzedawców (VanSelling) lub kierowców-przedstawicieli (PreSelling). Istotą tego typu działania jest ułatwienie wyceny, zebranie zamówienia oraz zintegrowanie działania prowadzonego poza obrębem firmy z systemami stacjonarnymi działającymi na terenie firmy.
Nasze rozwiązanie dotyczące tego zagadnienia oferuje możliwość sprzedaży w terenie, zbierania zamówień w terenie. Synchronizacja danych pomiędzy komputerem kieszonkowym, a systemem stacjonarnym firmy może być dokonywana zarówno zdalnie, za pomocą łączy internetowych (np. sieć GSM) lub lokalnie, po powrocie przedstawiciela do siedziby firmy.
Tak wybrany sposób komunikacji pomiędzy systemem stacjonarnym firmy, a komputerem kieszonkowym przedstawiciela pozwala na elastyczne dostosowanie sposobu pracy przedstawiciela i nie zmusza go do codziennych wizyt w siedzibie firmy.
- Po trzecie: Ten sposób pracy automatycznie rozwiązuje kilka aspektów pracy firmy, jak na przykład:
  • ułatwia przepływ informacji pomiędzy bazą danych komputera kieszonkowego, a systemem centralnym
  • ujednolica sposób rozliczeń z klientami
  • rozwiązuje problem rozliczenia magazynów przedstawiciela
  • pozwala na natychmiastową realizację zamówień od klientów
  • porządkuje obieg dokumentów w firmie
  • podnosi jakość firmy
  • poprawia wizerunek firmy
Dodatkowo samo urządzenie przenośne oferuje dodatkowe możliwości możliwe do wykorzystania w działaniu firmy, na przykład klient poczty elektronicznej, czy edytor tekstów MS Word lub arkusz kalkulacyjny MS Excel. Nie bez znaczenia jest oczywiście sam rozmiar urządzenia, który pozwala na naprawdę swobodną pracę, bez potrzeby używania biurka, co jest konieczne w przypadku np. laptopa, możliwość bezpośredniej rejestracji sprzedaży w momencie wydania towaru z samochodu, używając np. czytnika kodów kreskowych.
Reasumując: wykorzystanie programu FirMOB pozwala na zwiększenie efektywności pracy przedstawicieli handlowych, szybszą sprzedaż i realizację zamówień, zmniejszenie kosztów działania działu handlowego firmy, wzrost zadowolenia klienta oraz bardziej komfortową obsługę, szybki dostęp do potrzebnych informacji zarówno ze strony przedstawiciela handlowego, jak również osób współpracujących z przedstawicielami handlowymi.


.:Aktualności:.

Twój IP: 3.235.66.217 Ilosc wizyt: 250548
O programie FirMOB  | Opis programu FirMOB  | Odpowienie urządzenie |
(©) YourSoft. Kopiowanie lub wykorzystywanie elementów serwisu zabronione bez zgody właściciela serwisu YourSoft.
Fajne strony:  | tani hostingprogram magazynowykatalogkataloggeodezjafirany hurtszycie  |